piątek, 26 lutego 2016

Jeszcze więcej przedsiębiorczych dzieci!

Projekt "Przedsiębiorcze dzieci" rozrasta się o kolejne miejscowości. Jeśli jesteś z woj. warmińsko-mazurskiego i pracujesz z dziećmi w wieku przedszkolnym na terenach wiejskich, dołącz do projektu!*

Organizujemy kolejne, bezpłatne szkolenia w projekcie "Przedsiębiorcze dzieci". Szkolenia przygotowujące do prowadzenia zajęć z dziećmi w projekcie oraz wprowadzenie do metody projektów badawczych odbędą się w Olsztynie, w dniach 11-12 marca i 1-2 kwietnia. 

Co po szkoleniach?
Wiedzę należy wykorzystać w praktyce - każda przeszkolona osoba przeprowadzi cykl zajęć z dziećmi. Zajęcia będą się odbywać przez 4 miesiące: od połowy marca do połowy lipca 2016 r. po 2 godziny w tygodniu, łącznie 32 h zajęć. Zajęcia dla dzieci będą bezpłatne. Grupa dzieci powinna liczyć ok. 16 osób.

Osobom prowadzącym zajęcia zapewniamy materiały dydaktyczne, opiekę i konsultacje ekspertów w zakresie edukacji wczesnodziecięcej.

POBIERZ Informacje o projekcie
POBIERZ Formularz zgłoszeniowy

Jeśli w Twoim miejscu pracy nie jest możliwe prowadzenie zajęć dla dzieci, zapytaj w pobliskim przedszkolu o możliwość przeprowadzenia zajęć.


W 2014 roku prowadziliśmy zajęcia w ośrodkach przedszkolnych woj. podkarpackiego. Obecnie, od listopada 2015 r. zajęcia są realizowane w 38 miejscowościach woj. warmińsko-mazurskiego. Można o nich przeczytać na stronie http://www.frd.org.pl/programy/przedsiebiorcze-dzieci-2014/
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 29 lutego na adres uzimolag@frd.org.pl. Informacji udzielamy również w godzinach 9-17 pod telefonem 22 881 15 80.

*Pierwszeństwo w udziale w projekcie mają osoby z gmin wiejskich: Banie Mazurskie, Biskupiec, Budry, Dąbrówno, Dywity, Działdowo, Dźwierzuty, Ełk, Giżycko, Godkowo, Grodziczno, Gronowo Elbląskie, Grunwald, Iława, Iłowo-Osada, Janowiec Kościelny, Janowo, Jedwabno, Kalinowo,  Kiwity, Kowale Oleckie, Kozłowo, Kurzętnik, Lelkowo, Lubomino, Łukta, Małdyty, Markusy, Milejewo, Miłki, Mrągowo, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Płaskinia, Płośnica, Pozezdrze, Prostki, Purda, Rozogi, Rybno, Rychliki, Sorkwity, Srokowo, Stare Juhy, Świątki, Wielbark, Wieliczki, Wilczęta.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz