poniedziałek, 15 lutego 2016

Konkurs dla Grup Zabawowych i...

... warsztat pisania wniosków do konkursu. Gorąco polecamy!


Z przyjemnością informujemy o kolejnej edycji konkursu grantowego w ramach programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, organizowanego przez Fundację NUTRICIA i Federację Polskich Banków Żywności. 

W konkursie oceniane będą innowacyjne i ciekawe projekty działań edukacyjnych, promujących prawidłowe nawyki żywieniowe wśród kobiet ciężarnych, kobiet karmiących piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci w pierwszym roku życia. Warunkiem udziału w konkursie jest nawiązanie współpracy z edukatorem żywieniowym programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”.

Do wygrania jest 10 grantów finansowych, po 5 000 zł brutto każdy.
W tym roku w konkursie mogą uczestniczyć także Grupy Zabawowe.
Zapraszamy Was na 6-godzinny warsztat poświęcony przygotowaniu wniosku. Warsztat będzie okazją do spotkania z edukatorami żywieniowymi, z którymi wspólnie zaplanujecie działania. 
Warsztat organizujemy w 3 miejscach:
- Cekcynie (woj. kujawsko-pomorskie) 27.02.2016 r.
- Wrocławiu 05.03.2016 r.
- Rzeszowie 12.03.2016 r.
Animatorki i Animatorów zainteresowanych warsztatem zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia i przesłania go na adres: sekretariat@grupazabawowa.org.pl
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18.02.2016 r. O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń. Lista zakwalifikowanych osób zostanie opublikowana do 22.02.2016 r. na stronie http://grupazabawowa.org.pl/ 
Zwracamy koszty podróży w wysokości ceny biletu pkp/pks lub do wartości 50 zł na osobę.

ZA-PRA-SZA-MY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz